VODA TOPENÍ PLYN KONTAKTY
.

Montáž rozvodů ústředního topení

Provádíme  montáže a rekonstrukce rozvodů ústředního topení jako celek.  Nebudete muset sjednávat žádné zedníky, kteří by provrtali zeď pro trubky, nebudete muset shánět materiál ani nic jiného. Vše nechte na nás. My Vám nabídneme cenovou kalkulaci a zajistíme kompletní realizaci montáže včetně zednických a elektroinstalatérských prací. Nakonec ještě zajistíme odvoz suti, starých rozvodů a zbytku materiálu. 

Montáž otopových těles

Na dnešním trhu je mnoho typů otopových těles s různými užitkovými a estetickými vlastnostmi. Jednotlivé typy těles mohou plnit nejen svou základní funkci, ohřívat vzduch ve vašich domovech nebo firmách, ale mohou působit velmi dobře jako estetický doplněk.

Jednotlivé firmy poměrně rychle přizpůsobují své výrobní programy požadavkům trhu, což je pro zákazníky dobře. Vzniká tu však problém vyznat se v jednotlivých nabídkách. To zvládnou jen malé, úzce specializované firmy nebo firmy dostatečně velké. A takovou my jsme.

Kromě dodání a montáže otopových těles všech druhů Vám nabízíme i to nejdůležitější, na co ostatní občas zapomínají – dobrou radu. Poradíme Vám, jak velký radiátor je vhodný právě pro tu či onu místnost, jaký materiál a barvu zvolit, jakou firmu vybrat a jestli by nebylo vhodnější instalovat podlahové topení. Zdarma provedeme cenovou kalkulaci a Vy se pak jen rozhodnete. 

Montáž podlahových topení

V čem je podlahové topení lepší než klasické:

maximální pocit tepelné pohody

Působí příznivě na Váš organismus. Oproti klasickým radiátorům vytápění zajišťuje zvýšení sálavé topné plochy a současné snížení teploty vzduchu. Tím pak dosáhneme rovnoměrného rozložení teploty v celém prostoru.

vysoká hygiena provozu

Systém nevíří vzduch (stěny a topné plochy tedy neznečišťuje unášený prach). Tím zajišťuje ve vytápěných místnostech kvalitní mikroklima. Minimální vlhkost stěn navíc brání vzniku plísní a mikroorganismů.

moderní nízkoteplotní systém

jelikož je systém veden v podlaží, nenarušuje architektonické řešení a design interiéru. Teplota vody, která proudí trubkami je nižší než 50°C, což představuje vysokou provozní úsporu energie a tím i Vašich financí.

úspornost při instalaci i provozu

Relativně nízká teplota vody snižuje spotřebu paliva. Optimální tepelnou pohodu navíc získáte s úsporou energie až o 10%, jelikož ve srovnání s tradičními vytápěcími systémy může být teplota v místnostech o 2-3°C nižší.

odolnost a bezúdržbový provoz

Trubky jsou odolné proti stárnutí. Po správné instalaci, netemperování stěn  dokonalém odvzdušnění systému není po celou dobu provozu třeba žádný další zásah.

flexibilita systému

Systém umožňuje přizpůsobit vytápění jednotlivých místností jejich účelu. Například kancelář bude vytápěna jinak než byt nebo chodba. Tento systém je mimo jiné vhodný pro památkové objekty. 

Široký výběr plynových kotlů

Nabízíme Vám dodání plynového kotle z širokého výběru:

  • kondenzační kotle

  • ekologické kotle

  • závěsné topné kotle

  • závěsné kotle s vestavěným bojlerem

  • stacionární kotle

  • stacionární kotle s vestavěným bojlerem

  • průmyslové kotle

Dodáváme také kompletní sortiment příslušenství a náhradních dílů ke všem typům kotlů. Dále nabízíme montáže kotlů a jejich záruční a pozáruční servis 

Montáž a výměna kotlů

Držíme se hesla že „na velikosti nezáleží“. My totiž umíme provést montáž nebo výměnu malého závěsného kotle u Vás doma stejně odborně jako velkých kotlů a kotelnách průmyslových komplexů.

Samozřejmě jsme schopni zajistit i jejich transport až k Vám, jejich usazení do kotelny a připojení k rozvodům.